2014 m. LIETUVOS VANDENSVYDŽIO VAIKŲ ČEMPIONATO NUGALĖTOJAI - KAUNO PLAUKIMO CENTRO AUKLĖTINIAI

Kauno „Dainavos“ plaukimo mokyklos baseine baigėsi 2014 m. Vaikų vandensvydžio čempionatas. Dalyvavo po 2 Vilniaus ir Kauno, po vieną Alytaus ir Elektrėnų komandos.

Nugalėtojais tapo Kauno Plaukimo centro vaikų komanda, treniruojama Rimvydo Šimansko ir Lauryno Svypo. Nugalėję visus varžovus jie pelnytai pasidabino aukso medaliais. Antri buvo trenerių Artūro ir Tomo Vainikinių treniruojami Alytaus sporto centro vandensvydininkai, treti Nerijaus Papaurėlio Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai. Ketvirtąją vietą užėmė Kauno plaukimo mokyklos vaikai, penktąją vietą - Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos vaikų komanda ir šešti liko Vilniaus II komanda.

Geriausiais žaidėjais buvo pripažinti Gintaras Daniūnas - Kauno Plaukimo centras, Laurynas Šickus - Alytaus SRC, Samuelis Marčiukaitis - Vilniaus m. sporto centras, Mantas Štaras - Kauno Plaukimo mokykla, Danielius Kriščiūnas Elektrėnai bei Modestas Novikas - Vilniaus II komanda.

Šiomis varžybomis Lietuvos vandensvydžio federacija baigė 2014 m. varžybų sezoną. Tačiau jau nuo sausio mėnesio Lietuvos nacionalinė rinktinė pradeda ruoštis Europos čempionato atrankos varžyboms, kurios vasario 6-8 dienomis vyks Turkijoje.