Po baudinių serijos paaiškėjo LSD "Žalgiris" 2018 Lietuvos taurė nugalėtojas

Lapkričio 15 - 18 dienomis Elektrėnuose vyko LSD "Žalgiris" 2018 Lietuvos taurė varžybos, kuriose Alytaus, Elektrėnų, Kauno ir Vilniaus komandos kovojo dėl stipriausios komandos titulo. 4 dienų varžybos padovanojo daug gražios kovos, kurioje teko santykius aiškintis ir 5 metrų baudinių serijoje. Pirmų 3 dienų rezultatai:

Elektrėnai - Alytus 14 - 12 (4-3; 2-3; 6-5; 2-1)

Elektrėnai - Kaunas 8-7 (2-2; 0-2; 2-0; 4:3)

Vilnius - Kaunas 10 - 6 (2-3; 1-1; 3-0; 4-2)

Alytus - Vilnius 8 - 14 (0-4; 3-3; 3-4; 2-3)

Paskutinės dienos rungtynės tarp Elektrėnų ir Vilniaus žadėjo intriguojančią kovą dėl I vietos. Pirmas šių rungtynių kėlinys greičiausiai užmigdė Vilniečius nes jie pirmavo rezultatu 4:0. Antras šių runtynių kėlinys irgi buvo palankus Vilniaus komandai 2:2 bei bendras rezultatas 6:2. Antroje rungtynių pusėje svarstyklės po truputį pradėjo krypti į Elektrėnų komandos pusę 0:2 ir bendras rezultatas 6:4. Stipriai atjaunėjusi Vilniaus komanda nesusitvarkė su padidėjusia įtampa bei pralaimėtas IV kėlinys 2:4 reiškė, kad komandos turnyro nugalėtojos vardą aiškinsis baudinių serijos pagalba. Ją rezultatu 5:4 laimėjo Elektrėnų komanda, kuri pirmą kartą šio miesto istorijoje laimėjo Lietuvos taurės varžybas.

Žaidžiant dėl III vietos Kauno komanda netikėtai lengvai nugalėjo Alytų 19 : 3 (5-1; 3-1; 5-1; 6-0).

Nuotraukos: Elijus Kniežauskas