Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių jaunimo ir jaunių čempionato Suomijoje rezultatai

Data: 
Šeštadienis, 2016, Lapkritis 26 - Sekmadienis, 2016, Lapkritis 27
Suomijoje Turku mieste prasidėjo Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių jaunimo ir jaunių čempionatas, kuriame dalyvauja dvi Lietuvos rinktinės, tai Nerijaus Papaurėlio ir Tadeuš Pašuk vadovaujama LTU 17- mečių rinktinė  bei Rimvydo Šimansko ir Tomo Vainikonio  treniruojama LTU - 15 mečių komanda. 
Pirmąją varžybų diena LTU -17 rinktinė, kuri pernai metais buvo šios amžiaus grupės čempionė,  susirungė su bendraamžiais iš Suomijos ir patyrė pralaimėjimą. Suomiai buvo pranašesni pasiekdami pergalę rezultatu 15-7  (5-2,3-1,2-2,5-2) Įvarčius pelnė Gintaras Daniūnais 2, Martynas Acus, Samuelis Marčiukaitis, Maksim Makarov, Laurynas Šičkus ir Arnas Lukšys po 1.
Sėkmingesnė pirmoji diena buvo penkiolikmečiams, kurie taip pat žaidė su Suomijos jauniais ir pasiekė pergalę rezultatu 16-8 (5-3,5-3,3-0,3-20 Po keturis įvarčius pelnė Gvidas Zurza bei Martynas Vaišvila,  po tris Ignas Kižys bei Adomas Liekis, po vieną Karol Blaževič ir Simonas Virbalas.
Šeštadienio rytinės varžybos prasidėjo Lietuvos U-15 rinktinės pergale, šį kartą neatlaikė švedai, nusileidę lietuviams     8-19 (0-5,3-5,3-5,2-4) 5 įvarčius pelnė Ignas Kižys, 4 Adomas Liekis, Ernesta Punputis Justinas Ramašauskas, Eimantas Pikalavičius po 2, Ignas Vaišvila, Gvidas Zurza, Martynas Vaišvila ir Karol Blaževičpo 1. Vakarinėse varžybose penkiolikmečių laukia Danijos jaunimas.
U-17rinktinė taipogi šeštadienį rungtyniaus su Švedijos rinktine.bei vakare su Danija.
Pagal varžybų reglamentą, komandos užėmusios pogrupio varžybose 1-2 vietas, susitiks dėl aukso medalių, o 3-4 dėl bronzos.
 

 

 

Nuoroda suomių federacijos portalo, kur galima rasti varžybų rezultatus

https://vesipallo.torneopal.fi/taso/sarja.php?turnaus=vp2016tur&sarja=NJWPC