Lietuvos vandensvydžio jaunių čempionais tapo Vilniaus miesto sporto centro vandeniai

Data:
Trečiadienis, 2015, Lapkritis 18 - Šeštadienis, 2015, Lapkritis 21

Alytuje pasibaigė 2015 m. Lietuvos vandensvydžio janių čempionatas, kuriame pirmąją vietą laimėjo trenerių NerijausPapaurėlio ir Tadeuš Pašuk Vilniaus miesto sporto centro vandeniai .Jie po atkaklios kovos 12-9 įveikė Kauno Plaukimo sporto mokyklos auklėtinius ir 13-6 Elektrėnų  sporto centrą bei 12-5 Alytaus sporto ir rekreacijos centrovandensvydininkus Antri liko Kauno plaukimoo mokyklos vandensvydininkai treniruojami brolių Artūro ir RimvydoŠimanskų, Kauniečiai 13-6 įveikė Alytaus ir 9-3 Elektrėnų sportininkus. Trečią vietą bei bronzos medaliaiss pasidabino Alytaus SRC vandensvydininkai, treniruojami Tomo ir Artūro Vainikonių.Jie iškovojo vieną pergalę prieš Elektrėnus rezultatu 9-6.
Ketvirti taškų nepelnę, tačiau atkakliai kovojantys Elektrėnų sporto centro auklėtiniai, treniruojami Antono Sugoniak ir Liudo Putrimo.
Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti Marius Jakimčikas iš Vilniaus, Kaunietis Kristis Sirjotavičius, DomantasLukauskas iš Alytaus ir Skirmantas Motuzas iš Elektrėnų. Po šių varžybų jau sekančią savaitę Lietuvos jauniai išvyksta į Švediją, kur dalyvaus Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionate.