Lietuvos vandensvydžio vaikų čempionato nugalėtojais tapo Kauno Plaukimo mokyklos pirma komanda

Data:
Trečiadienis, 2015, Gruodis 9 - Sekmadienis, 2015, Gruodis 13
Kauno "Dainavos" baseine vyko Lietuvos vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo Alytaus sporto it rekreacijos centro, Kauno plaukimo mokyklos I, Kauno plaukimo mokyklos II, Vilniaus miesto sporto centro ir Vilniaus "Eurokam" komandos.
Čempionato nugalėtojais tapo be pralaimėjimų žaidusi Rimvydo Šimansko Kauno Plaukimo mokyklos  pirmoji komanda. Ji nesunkiai 16-4 įveikė Alytaus SRC, Vilniaus "Eurokam" 25-0, 14-4 VilniausMSC bei 16-6 Kauno PM  antrąją komandą. Geriausiu čempionų komandos žaidėju pripažintas Adomas Ilekis.
Antrrąją vietą iškovojo Nerijaus Papaurėlio treniruojama Vilniaus MSC komanda laimėjus prieš Alytaus SRC 9-3, Kauno PM II 25-0 ir 13-2 prieš Vilniaus "Eurokam" Geriausiu Vilniaus MSC  žaidėju pripažintas Karolis Blaževič.
Bronzos medaliais pasidabino trenerių Artūro ir Tomo Vainikonių treniruojami alytiškiai įveikę Vilnius "Eurokam" 17-5 ir Kauino PM II komandą 16-5. Geriausių Alytaus SRC komandos žaidėju pripažintas Justas Rimašauskas.
Ketvirti liko Vilniaus "Eurokam" treniruojami Tadeuš Pašuk. Jie pasiekė tik vieną pergalę prieš Kauno PM II komandą rezultatu 8-3. Geriausiu "Eurokam" komandos žaidėju išrinktas Daniil Šutrik.
Pergalės skonio nepatyrę trenerio Artūro Šimansko Kauno PM II vaikai užėmė penktą vietą.
Federacija padėkojo varžybų vyriausiam teisėjui Anatolijui Asajavičiui už gerą darbą ir apdovanojo jį federacijos sportiniais marškinėliais.
Šiomis varžybomis Lietuvos vandensvydžio federacija baigė 2015 m. sezoną. Tik Vilniaus "Baltic Amadeus" vandeniai dar žada dalyvauti Baltarusijoje vykdomose šios šalies  taurės varžybose.Visos numatytos federacijos varžybos įvykdytos, o ,kiti metai federacijai žada būti įdomūs, nes nutarta dalyvauti jaunių ir suaugusių Europos sąjungos nacijų čempionate.