Vaikų vandensvydžio čempionatą laimėjo Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai

Data:
Antradienis, 2016, Gruodis 13 - Trečiadienis, 2016, Gruodis 14

Vaidzo įrašai:

2016 m. Lietuvos vaikų čempionatas Vilnius1 - Vilnius2

2016 m. Lietuvos vaikų čempionatas Vilnius1 - Kaunas1 (dėl I vietos)

Kaune pasibaigė paskutinės šių metų Lietuvos vandensvydžio federacijos vedamos varžybos.
"Dainavos" baseine, nesunkiai nugalėję visus varžovus, aukso medaliais pasidabino trenerio Nerijaus Papaurėlio ir Tadeuš Pašuk jaunieji vandensvydininkai.
Jie 21- 0 įveikė, trenerių tėvo ir sūnaus Artūro ir Tomo Vainikonių, Alytaus sporto ir rekreacijos centrą, 23-3 Elektrėnų savivaldybės sporto centrą, treneris Liudas Putrimas, 12-4 Kauno I, treneris Rimvydas Šimanskas, 32-0 Kauno II, treneris Artūras Šimanskas bei 9-0 Vilniaus II komandą.
Antri liko Kauno I komanda, treti Elektrėnų vaikinai, ketvirti Alytus, penkti Vilniaus II ir paskutinė vieta atiteko Kauno II komandai, nepatyrusiai pergalės skonio.
Šiuo renginiu federacija baigė 2016 metų varžybų sezoną ir po rinkimų, kurie vyks gruodžio 20 d. Vilniuje, atnaujinta federacija, ruošis 2017 m. Europos suaugusių ir jaunimo čempionatams.