Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ taurę iškovojo Vilniaus vandensvydininkai

Elektrėnuose pasibaigė LSD „Žalgiris“ vandensvydžio taurės varžybos. Kaip ir tikėtasi taurę ir aukso medalius iškovojo Vilniaus „Baltic -Amadeus“ vandeniai, treniruojami Nerijaus Papaurėlio.

Vilniečiai be vargo įveikė visus varžovus – Kauno „Bebrą 13-4, Alytaus SRC „Dzūkijos vandenį“(treneris Artūras Vainikonis) rezultatu 13-4 ir Liudo Putrimo treniruojamą Elektrėnų sporto centro komandą 12-2.

Elektrėnų sporto centro komanda įveikė alytiškius rezultatu 15-7, bet nusileido Kauno „Bebrui“ 6-10. Alytaus SRC „Dzūkijos vandenis“ įveikė Kauno „Bebro“ ekipą 18-9.

Tad tris komandos - Alytaus, Kauno ir Elektrėnų surinko po lygiai taškų ir teisėjams teko skaičiuoti įmestų ir praleistų įvarčių santykį tarp šių trijų komandų. Geriausias santykis buvo Elektrėnų sporto centro vandensvydininkų naudai ir jie iškovojo atrąją vietą, treti buvo Alytaus SRC „Dzūkijos vandenio“ sportininkai, ketvirti liko Kauno „Bebro“ atletai.

Geriausiems komandų žaidėjam buvo įteikti prizai, jie atiteko vartininkams Andrejui Pometkai iš Vilniaus, elektrėniškiui Skirmantui Motuzai bei alytiškiui Justinui Cibulskui.

Varžybų nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo bei palinkėjo jiems sėkmės sporte ir gyvenime LSD “Žalgiris“ Prezidentas Vytas Nėnius ir Elektrėnų sporto centro direktorius Kęstas Vitkauskas. Varžybos buvo sklandžiai organizuotos, tik stebino kauniečių rezultatai. Tik pirmąją varžybų dieną Kauno „Bebro“ komandoje matėme pagrindinius žaidėjus, tačiau kitose dienose, komandai atstovavo jaunimas, kuris nesugebėjo deramai pasipriešinti varžovams ir užimta ketvirta vieta varžybose garbės Kauno miestui tikrai nedaro.

Jau po dešimt dienų, taip pat Elektrėnuose, vyks Tarptautinis Rimanto Tonkūno taurės turnyras, kuriame be Lietuvos nacionalinės rinktinės, rungtyniaus Moldovos, Ukrainos bei Baltarusijos vandensvydininkai. Tai vienas iš pasiruošimo etapų rengiantis 2015 m. Europos atrankos varžyboms, kurios startuos jau vasario pradžioje. Europos čempionato atranka vyks trimis turais- vasario, gegužės ir spalio mėnesiais (vieno iš jų tikimasi vyks Lietuvoje).

Lietuvos vandensvydžio sporto federacijos generalinis sekretorius 

Rolandas Vizgirda

Nuotraukos R.Černeckio

Renginio akimirkos