Alytaus sporto ir rekreacijos centro vandensvydžio jaunučiai metė iššūkį Vilniaus sporto centrui, tačiau sėkmė šypsojosi vilniečiams.

Elektrėnuose savaitgalį vyko Lietuvos vandensvydžio jaunučių čempionatas.Čempionate dalyvavo Vilniaus sporto centro, Vilniaus "Eurokam”, Kauno Plaukimo mokyklos, Kauno Plaukimo centro, Alytaus sporto ir rekreacijos centro bei Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai. 
Atkaklių kovų netrūko. Čempionais po atkaklios ir permainingos kovos tapo Vilniaus SC jaunučiai, vadovaujami trenerių Nerijaus Papaurėlio ir Tadeuš Pašuk.
Jie rezultatu 9-6 nugalėjo Alytaus SRC vandenius, treniruojamus tėvo ir sūnaus Artūro ir Tomo Vainikonių. Pergalė buvo pasiekta gan sunkiai, nes po trečio kėlinio švieslentėje rezultatas buvo 6-5 vilniečių naudai. Galimybių išlyginti rezultatą alytiškiai turėjo labai daug, tačiau dauguma jų smūgių skriedavo į virpstą arba tiesiai į vartininką. Neišnaudoję realių progų alytiškiai tenkinosi antrąja vieta. Vilniečiai 20-0 sutriuškino bendraamžius iš sostinės "Eurokam”, 9-3 įveikė Elektrėnus, 8-2 Kauno PM ir 23-3 Kauno PC.
Trečią vietą užėmė Rimvydo Šimansko ir Lauryno Svypo treniruojama Kauno Plaukimo centro komanda - jie 13-5 nugalėjo Kauno PM, 6-3 įveikė Elektrėnus, 
21-3 “Eurokam” bei 10-14 nusileido Alytui. Reikia paminėti, kad sparčiai tobulėjantys Kauno PC jaunučiai keletą metų buvo jaunesni už kitų komandų vaikinus - tai ateities komanda, kurių pergalės dar bus vėliau.
Ketvirti liko Artūro Šimansko jaunučiai pasiekę pergales 6-3 prieš Elektrėnus ir 11-2 įveikę "Eurokam" bei pralaimėję 4-11, alytiškiams.
Penkti pasiekę vieną pergalę prieš Vilniaus "Eurokam" 15-6 liko Elektrėnai, treniruojami Liudo Putrimo.
Elektrėnų SSM pilnai galėjo kovoti dėl prizinės vietos, tačiau pagrindiniams komandos žaidėjams nebuvo deramos paramos nuo atsarginio suolelio. Jie puikiai kovojo su visom komandom, tačiau tik po du ar trys kėlinius.
Šešti buvo Vilniaus "Eurokam" jaunučiai, kurie nors ir nepasiekė pergalių, tačiau patirties ir meistriškumo įgavo, o jų gretose žaidusi vienintelė čempionato mergina  / nuostatai to jaunučių varžybose nedraudžia/ - Ivona Savickaja buvo pripažinta geriausia "Eurokam" žaidėja.
Geriausiais kitų komandų žaidėjais buvo pripažinti: Maksim Makarov -Vilniaus SC, Lukas Baliulevičius Alytaus SRC, Adomas Ilekys Kauno PC, Justas Guliokas Kauno PM bei Romanas Kanapka iš Elektrėnų.
Varžybos buvo pravestos labai sklandžiai ir per pastaruosius metus, bene pirmosios, kuriose varžybų teisėjams nebuvo didelių priekaištų. Tai be abejo didelis varžybų vyr. teisėjo A. Šečkaus nuopelnas, kuris šiose varžybose gerai sutelkė patyrusius bei jaunuosius teisėjus. 
Po šių varžybų buvo suteiktos kategorijos teisėjams:vilniečiams  Povilui Sriūbui, Tomui Kašėtai ir elektrėniškei  Guodai Sungailaitei - Pirma kategorija, 
vilniečiams Michailui Lapidai, Domui Vosyliui ir Šarūnui Beleckui - Respublikinė kategorija, o kauniečiui Sauliui Andrašiūnui - Nacionalinė kategorija.
Jau gegužės mėnesio pradžioje Elektrėnuose vyks Lietuvos čempionato finalas, mėnesio viduryje Baltijos šalių nacionalinių rinktinių atviras čempionatas, bei pabaigoje Lietuvos vilčių žaidynės. Tad varžybų netrūksta ir vandensvydžio sezonas įgauna pagreitį.

Renginio akimirkos