Group A |
Group B |
Group C |
Group D |
Wales |
Austria |
Scotland |
Finland |
South Africa |
Czech Republic |
England |
Malta |
Lithuania |
Ireland |
Denmark |
Switzerland |
Game No. |
|
Time |
White |
Blue |
---|---|---|---|---|
Thursday 13th April – training |
||||
|
|
1600 |
|
|
|
|
1700 |
|
|
|
|
1800 |
|
|
|
|
1900 |
|
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
2100 |
|
|
Technical meeting |
|
|
|
|
Friday 14th April |
||||
1 |
Group A |
800 |
Wales |
South Africa |
2 |
Group B |
910 |
Austria |
Czech Republic |
3 |
Group C |
1020 |
Scotland |
England |
4 |
Group D |
1130 |
Finland |
Malta |
5 |
Group A |
1240 |
Wales |
Lithuania |
6 |
Group B |
1350 |
Austria |
Ireland |
7 |
Group C |
1500 |
Scotland |
Denmark |
8 |
Group D |
1610 |
Finland |
Switzerland |
9 |
Group A |
1720 |
South Africa |
Lithuania |
10 |
Group B |
1830 |
Czech Republic |
Ireland |
11 |
Group C |
1940 |
England |
Denmark |
12 |
Group D |
2050 |
Malta |
Switzerland |
|
||||
Saturday 15th April |
||||
13 |
9th - 12th |
800 |
3rd Grp A |
3rd Grp D |
14 |
9th - 12th |
910 |
3rd Grp B |
3rd Grp C |
15 |
5th - 8th |
1020 |
2nd Grp A |
2nd Grp D |
16 |
5th - 8th |
1130 |
2nd Grp B |
2nd Grp C |
17 |
1st - 4th |
1240 |
1st Grp A |
1st Grp D |
18 |
1st - 4th |
1350 |
1st Grp B |
1st Grp C |
19 |
9th - 12th |
1500 |
3rd Grp A |
3rd Grp B |
20 |
9th - 12th |
1610 |
3rd Grp C |
3rd Grp D |
21 |
5th - 8th |
1720 |
2nd Grp A |
2nd Grp B |
22 |
5th - 8th |
1830 |
2nd Grp C |
2nd Grp D |
23 |
1st - 4th |
1940 |
1st Grp A |
1st Grp B |
24 |
1st - 4th |
2050 |
1st Grp C |
1st Grp D |
|
|
|
|
|
dinner |
|
|
|
|
|
||||
Sunday 16th April |
||||
25 |
9th - 12th |
830 |
3rd Grp A |
3rd Grp C |
26 |
9th - 12th |
940 |
3rd Grp B |
3rd Grp D |
27 |
5th - 8th |
1050 |
2nd Grp A |
2nd Grp C |
28 |
5th - 8th |
1200 |
2nd Grp B |
2nd Grp D |
29 |
1st - 4th |
1310 |
1st Grp A |
1st Grp C |
30 |
1st - 4th |
1420 |
1st Grp B |
1st Grp D |
A Grupė – Velsas(WAL) – Pietų Afrika (RSA) 1-13 (1-6, 0-2, 0-2, 0-3)
B Grupė : Austrija (AUT) – Čekija(CZE) 6-11
C Grupė : Škotija(SCT) – Anglija(ENG) 3-18 ( 0-5, 0-3, 3-4, 0-6)
D Grupė : Suomija (FIN) – Malta(MLT) 5-27 (0-6, 2-6, 1-6, 2-9)
A Grupė : Velsas (WAL) – Lietuva (LTU) 6-13 (1-4,1-4,2-2, 2-3) ( L.Šickus 3įv., G.Daniūnas, E.Pumputis, S.Marčiukaitis ir A.Lukšys po 2įv. , M.Bereiša ir A.Ilekys po 1įv.)
B Grupė Austrija(AUT) – Airija(IRL) 10-7
C Grupė Škotija(SCT) – Danija(DNK) 13-9
D Grupė Suomija(FIN) -Šveicarija (SUI) 1-24
A Grupė Pietų Afrika(RSA) – Lietuva (RSA) 17-6 ( 4-0, 5-0, 4-3, 4-3) (G.Daniūnas, E.Pumputis po 2 įv. , M.Vaišvila ir A.Ilekys po 1 įv.)
Lietuvos Rinktinė Grupėje užėmė 2 vietą ir tęsia kovas dėl 5-8 vietų. Susitiks su Maltos-Šveicarijos rungtynių pralaimėtoju.