Lietuvos Vandensvydžio Čempionato II Turo Varžybų Tvarkaraštis Ir Nuostatai ( 2017M Gegužės 26-28 ) Kviečiame Stebėti Rungtynes !

 

 

 

2017 m. LIETUVOS VANDENSVYDŽIO ČEMPIONATAO II  TURAS  

2017 m.  GEGUŽĖS mėn. 26-28 d.

      ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS SPORTO CENTRAS       

(Elektrėnai, Draugystės g. 20)

 

 

 

 

LIETUVOS  VANDENSVYDŽIO  ČEMPIONATO  I I  TURO

VARŽYBŲ  TVARKARAŠTIS

 

Gegužės mėn. 24 d. (trečiadienis)  Alytuje

18,30 val. „Dzūkijos vandenis – ASRC“  -  Kauno PM – „Bebras“

Gegužės mėn. 25 d. (ketvirtadienis)  Vilniuje

21,00 val.  Vilniaus MSC -  „Baltic Amadeus“  -  Elektrėnų SC – „Žaibas“

Gegužės mėn. 26 d. (penktadienis)  Elektrėnuose

18,00 val. „Dzūkijos vandenis – ASRC“  -  Lietuvos jaunių rinktinė

19,30 val. Elektrėnų SC - „Žaibas“  -  Kauno PM -  „Bebras“

Gegužės mėn. 27 d. (šeštadienis)  Elektrėnuose

10,00 val. Vilniaus MSC – „Baltic Amadeus“  -  Kauno PM – „Bebras“

11,30 val. Elektrėnų SC – „Žaibas“  -  „Dzūkijos vandenis ASRC“

13,00 val.  Vilniaus MSC-- „Baltic Amadeus“-  Lietuvos jaunių rinktinė

Gegužės  mėn. 28 d. (sekmadienis)  Elektrėnuose

10,00 val.  Elektrėnų SC – „Žaibas“  -  Lietuvos jaunių rinktinė

11,30 val. „Dzūkijos vandenis – ASRC“  -  Vilniaus MSC – „Baltic Amadeus“

13,00 val. Kauno PM – „Bebras“  -  Lietuvos jaunių rinktinė

 

14,15 val.  Varžybų uždarymas, apdovanojimai

 

Varžybų vyr. teisėjas  Audrius Šečkus  ( tel. 8 614 32783)   

 

 

VARŽYBŲ  NUOSTATAI

 

Dalyviai:  Vilniaus  MSC  -  „Baltic Amadeus“,  Elektrėnų  SC -  „Žaibas“,  Kauno PM – „Bebras“,  Alytaus  „Dzūkijos vandenis - ASRC“,  Lietuvos jaunių rinktinė.

Vienos komandos sudėtis – 13 žaidėjų + 2 treneriai + vienas komandos vadovas.

Komandos paraiškoje visam čempionatui gali būti įtraukti iki 20-ties žaidėjų. Jei pirmame ture komandos paraiškoje norodyta mažiau nei 20 žaidėjų, iki antro turo pradžios galima įrašyti papildomus žaidėjus, su sąlyga, jei jie neįtraukti į kitų komandų paraiškas. Kiekviename ture gali dalyvauti ne daugiau 15-kos žaidėjų iš nurodytų 20-ties. Kiekvienom turo rungtynėms galima registruoti ne daugiau 13-ka žaidėjų iš nurodytų 15-likos. Žaidėjas pradėjęs čempionatą vienoje komandoje negali pereiti į kitą komandą iki čempionato pabaigos. Ši taisyklė negalioja Lietuvos jaunių rinktinės žaidėjams. Treneriams pageidaujant jaunių rinktinės žaidėjai, gali atstovauti savo miesto komandoms.

 Lietuvos čempionate negali dalyvauti užsienio šalių piliečiai, išskyrus atvykusius mokytis ar dirbti pagal darbo sutartį.

Išlaidos:  Komandos atvyksta į varžybas komandiruojančių organizacijų sąskaita. Išlaidas susijusias su teisėjų dalyvavimu čempionate apmoka LVSF.

Čempionatas vykdomas pagal FINA taisykles.

Čempionato nugalėtojai ir prizininkai skelbiami  sumuojant I ir II turų rezultatus.

 

Už pergalę skiriami 2 tšk., lygiosios 1 tšk., pralaimėjimas 0 tšk. Jei dvi komandos surenka po lygiai taškų, pirmenybė skiriama komandai, kurios įvarčių santykis tarpusavio rungtynėse yra geresnis, jei šis rodiklis yra lygus žiūrima tarpusavio rungtynių įmestų įvarčių santykį, jei ir šis rodiklis lygus, skaičiuojamas visų čempionato rungtynių įmestų ir praleistų įvarčių santykis. Trims ir daugiau komandoms surinkus po lygiai taškų pirmenybė skiriama komandoms, kurių įmestų ir praleistų įvatčių santykis tarp tų trijų ar daugiau komandų tarpusavio rungtynėse yra geresnis, jei šis rodiklis yra lygus, pirmenybė skiriama komandai kurios: 1) įmestų ir praleistų įvarčių santykis geriausias; 2)daugiau įvarčių įmesta visame čempionate.

Varžybų organizacija:   Čempionatą organizuoja LVSF.  Važybas vykdo,  sekretoriato darbą kontroliuoja, aikštės teisėjus  skiria varžybų vyr.  teisėjas.  Po teisėjų paskyrimo pretenzijos nepriimamos, o už atsisakymą žaisti komandai bus skiriamas praleimėjimas 0-10. Visus ginčytinus klausimus varžybų metu ir po jų sprendžia vyr teisėjas, teisėjų kolegija, o esant reikalui LVSF taryba.

Už nesportinį elgesį varžybų metu,  komandų treneriai ar žaidėjai, vyr teisėjo sprendimu gali buti diskvalifikuoti ar net pašalinti iš varžybų arenos iki rungtynių pabaigos. Už nesportinį elgesį po varžybų, treneriai ir žaidėjai bus svarstomi LVSF tarybos posėdyje, skiriant nuobaudas.

Pateikiant protestą: pateikėjas kartu su protestu komisijai įteikia 30 € užatatą. Jei komisija protestą patenkina pinigai pateikėjui grąžinami. Nepateikus užstato protestas nenagrinėjamas.

 

LSVF vykdomasis komitetas