Nesunkiai nugalėję visus varžovus Lietuvos vandensvydžio jaunių čempionais tapo Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai

Nerijaus Papaurėlio nuotrauka
Alytuje pasibaigė2016 m. Lietuvos jaunių čempionatas, kuriame dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro, Kauno plaukimo mokyklos, Alytaus sporto ir rekreacijos centro bei Elektrėnų sporto centro komandos.
Šalies čempionais tapo trenerio Nerijaus Papaurėlio treniruojami Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai nesunkiai įveikę visus savo varžovus. Jie rezultatu 11-7, nugalėjo Alytaus SRC, 19-6 Elektrėnų SC bei 16-6 Kauno Plaukimo 
mokyklos jaunimą. 
Antri liko Rimvydo Šimansko treniruojami Kauno Plaukimo mokyklos atstovai įveikę Alytaus 8-7 ir Elektrėnų 16-5 ekipas. Bronzos medalius iškovojo trenerių Artūro ir Tomo Vainikonių jaunimas įveikęs Elektrėnų sporto cento jaunimą 14-5.
Elektrėnų sporto centro jauniai, taip ir nepatyrę pergalės skonio, liko ketvirti. Tiesa reikia pažymėti, kad Liudo Putrimo treniruojami elektrėniškiai atvyko į varžybas nesitreniravę, nes jų baseinas dar remontuojamas ir stos į rikiuotę tik lapkričio pabaigoje.
Geriausiu turnyro žaidėjai pripažinti vilnietis Marius Jakimčikas, kaunietis Jurijus Galinok, alytiškis Lukas Baliulevičius bei Elektrėnų vartininkas Romanas Kanapka..Visi šie žaidėjai yra Lietuvos jaunių rinktinės nariai ir jau lapkričio pabaigoje Suomijoje gins Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionų titulą.
 
 
Renginio akimirkos