Nors ir nugalėti vilniečių, čempionais, Lietuvos sporto vilčių vandensvydžio žaidynėse, tapo Kauno I rinktinė

Elektrėnuose pasibaigė Lietuvos sportoo vilčių vandensvydžio žaidynės, kuriose rungėsi Vilniaus ir Kauno po dvi bei Alytaus ir Elektrėnų rinktinės. Nors ir nugalėta čempionė tapo Kauno I rinktinė, vadovaujama trenerių Rimvydo it Artūro Šimanskų. Favoritais laikyti kauniečiai nesunkiai įveikė Kauno II 25-5, Elektrėnų 32-4,  bei Vilniaus II komndas 28-3, tačiau pasipriešinimo sulaukė rungtynėse su tėvo ir sūnaus Artūro bei Tomo Vainikonių treniruojama Alytaus rinktine, kuri, tik dėl nelygiaverčio atsarginio suolelio, turėjo pripažinti kauniečių pranašumą rezultatu 4-8.
Na o iššūkį favoritams metė sostinės pirmoji rinktinė treniruojama Nerijaus Papaurėlio bei Tadeuš Pašuk. Vilniečiai nors ir pralaimėję Alytaus rinktinei rezultatu 5-7, jau pirmą kėlinį pirmavo 3-0 ir nežiūrint į didžiulias kauniečių pastangas, pergalės iš savo rankų neišleido bei triumfavo įvekkdami varžovus 7-6.
Po šių rungtynių tris rinktinės surinko po lygiai taškų ir tik dėl geresnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio tarpusavio rungtynėse, čempionais tapo Kauno I rinktinė. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus pirmoji rinktinė, treti liko Alytausvandensvydininkai.Kauno II rinktinė nugalėjusi Vilniaus  8-3 bei Elektrų rinktinę 13-10 užėmė  ketvirtąją vietą, na o po lygiųjų 8-8 tarp Elektrėnų ir Vilniaus II komandos ir Vilniaus II rinktinė dėl geresnių įvarčių santykio buvo penkta, o šeimininkai  tenkinosi paskutine šešta vieta.
Šiose žaidynėse gerai pasirodė ir teisėjų Audriaus Šečkaus (vyr. teisėjas) bei Anatolijaus Asajavičiaus (vyr. sekretorius) vadovaujama teisėjų brigada, jie buvo apdovanoti specialiais žaidynių organizatorių prizais (sportiniai marškinėliais), kuriuos įteikė Elektrėnų savivaldybės admininstracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas bei federacijos prezidentas ViktorasTonkich.
Federacijos generalinis sekretorius Rolandas Vizgirda padėkojo sportininkams už atkaklias kovas bei varžybų šeimininkams, sporto centro direktoriui Audriui Valaišai bei centro darbuotojai Neringai Milašienei už suteiktas puikias sąlygas sportininkamsbei teisėjams, rengiant sporto vilčių žaidynes.
Šiomis varžybomis pirmo pusmečio sezonas federacijai dar nesibaigia. Jau šią savaitę bus surengtos vaikų U-12 pirmenybės, o po jų vandensvydininkai išsiskirstys po namus vasaros stovykloms bei susitiks tik rudenį.
 
Renginio akimirkos
  • Vilniaus II rinktinė
  • Vilniaus I komandos kapitonas Samuelis Marčiukaitis Priedų sritis
  • Vilniaus I komanda   II vieta žaidynėse