Paaiškėjo Lietuvos vandensvydžio čempionato lyderis po I turo

Trečiadienio vakarą baigėsi pirmasis Lietuvos vyrų vandensvydžio čempionato turas. Šešios komandos sužaidė penkiolika rungtynių, jų metu sumetė 335 įvarčius ir išsiaiškino stipriausią čempionato pradžios komandą.
 

Po pirmo turo čempionato lyderiu tapo Elektrėnų vandensvydžio klubas „Žaibas“, o tarp antros, trečios ir ketvirtos vietos virė labai intensyvios varžybos. Elektrėnų sportininkai užtikrintai laimėjo visas žaistas rungtynes ir turnyrinėje lentelėje džiaugiasi 15-a taškų. Tuo tarpu antroje vietoje likusi Vilniaus VMSC „Baltic Amadeus“ komandai teko smarkiai pakovoti dėl antrosios pozicijos. Vilniečiai pralaimėjo tik vienas rungtynes „Žaibo“ komandai, surinko 12 taškų, bet skaičiai turnyrinėje lentelėje neatspindi to, ką teko patirti vilniečiams. Situacija turnyrinėje lentelėje galėjo atrodyti visiškai kitaip, jei dvejose svarbiose rungtynėse Fortūna būtų žiūrėjusi į kitą pusę. VMSC „Baltic Amadeus“ tik minimaliu skirtumu, po labai gražių ir atkaklių rungtynių, įrodė savo pranašumą tiek prieš Kauno plaukimo mokyklos komandą, tiek prieš Alytaus SRC „Dzūkijos vandenis“ ekipą. Abejos rungtynės buvo kvapą gniaužiančios ir baigėsi vienodu rezultatu 7:6 vilniečių naudai. Negana to, kad vilniečiai iškovojo abi pergales, jiems sėkmingai susiklostė ir varžovų rungtynės. Vilniečiai patogiai įsitvirtino antrojoje pozicijoje su 4 taškų pranašumu turnyrinėje lentelėje prieš artimiausią persekiotoją. Treti liko Kauno plaukimo mokyklos auklėtiniai su 8 turnyrinės lentelės taškais, o ketvirti alytiškiai su 7. Finalo vertos šių dviejų tarpusavio komandų susitikimas komplikavo nugalėtojų padėtį ir įnešė sumaišties į čempionatą. Rungtynės baigėsi kauniečių pergale per pratęsimą po baudinių serijos. Tad komandos pasidalijo taškus, kauniečiai pelnė 2, alytiškiams atiteko vienas. Turnyrinės lentelės dugne liko dvi labai jaunos komandos – Elektrėnų savivaldybės sporto centro ekipa ir Kauno „Bebras“. Savivaldybės sporto centro komanda iškovojo vienintelę pergalę prieš „Bebrą“, o pastarasis turą baigė be taškų.
Antrasis čempionato turas prasidės kovo 6 dieną. Kaip ir pirmajame ture, savaitgalio rungtynės bus transliuojamos Lietuvos vandensvydžio sporto federacijos facebook paskyroje. Turnyrinė lentelė: Elektrėnų vandensvydžio klubas „Žaibas“ : 15 taškų

Vilniaus miesto sporto centras - „Baltic Amadeus“ : 12 taškų

 Kauno plaukimo mokykla: 8 taškai

 Alytaus Sporto ir rekreacijos centras - „Dzūkijos vandenis“: 7 taškai

 Elektrėnų Savivaldybės sporto centras : 3 taškai

 Kauno „Bebras“-PM : 0 taškų
 

Trečiadienio vakarą baigėsi pirmasis Lietuvos vyrų vandensvydžio čempionato turas. Šešios komandos sužaidė penkiolika rungtynių, jų metu sumetė 335 įvarčius ir išsiaiškino stipriausią čempionato pradžios komandą.
Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/271057/paaiskejo-naujas-lietuvos-vandensvydzio-cempionato-lyderis
Renginio akimirkos