Bronislavo Putrimo taurės vaikų varžybas laimėjo vilniečiai

Data: 
Sekmadienis, 2016, Balandis 3 - Pirmadienis, 2016, Balandis 4
Elektrėnuose savaitgalį vyko žymaus praeityje vandensvydžio trenerio Bronislavo Putrimo taurės vaikų turnyras, kuriame dalyvavo Vilniaus Sporto centro, Kauno Plaukimo mokyklos, Alytaus Sporto ir rekreacijos centro, Elektrėnų Savivaldybės sporto centro ir Latvijos Inčiukalnio vaikų komandos.Turnyras vykdomas jau 5 kartą nuo B. Putrimo 80-Mečio.

 

Nugalėtojais tapo Vilniaus sporto centro komanda treniruojama Tadeuš Pašuk. Vilniečiai nugalėjo alytiškius 9-6, kauniečius 10-1, elektrėniškius 7-4 ir latvius 6-2. Elektrėnų SSC vaikai įveikė Alytų 8-2, Kauną 6-0, su latviais sužaidė lygiosiomis 5-5. Alytus įveikė latvius 5-4 ir Kauną 12-2. Kauniečiai įveikė latvius 8-4. 
 
Galutinė komandų turnyrinė padėtis
 
1. Vilnius SC
2. Elektrėnai SSC
3. Alytus SRC
4. Latvija
5. Kauno PM
Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti Juras Ulinda (Vilnius), Dominykas Gervitskas (Elektrėnai), Matas Platukis (Alytus), Tomas Grigaitis (Kaunas).
Taurę kaip ir ankstesnėse varžybose įteikė pats Bronislavas Putrimas bei atlydėjusi jo žmona Jadvyga Putrimienė, kuri nuo pat jaunystės būna kartu su juo per visas varžybas. Jų sūnus, taip pat vandensvydžio treneris, Liudas Putrimas, dirbantis su vaikais Elektrėnuose, gavo iš tėvo antros vietos apdovanojimus.
Lietuvos vandensvydžio federacijos generalinis sekretorius Rolandas Vizgirda, kurio treneriu jaunystėje buvo Bronislavas Putrimas, pasveikino trenerį su gimtadieniu, įteikė dovaną ir padėkojo jam už jo puikų trenerio darbą, dėka kurio ir jis visą savo gyvenimą pašventė šiai sporto šakai bei palinkėjo sveikatos bei ilgų gyvenimo metų.
Sekančiais metais B.Putrimui sukanka 85 metai ir visi tikimės, kad tokiu pat pavasario laiku dalyvaus dar daugiau komandų.  
 
Nuotraukos R.Lukoševičiaus
 
 
 
Renginio akimirkos