Europos Šiaurės ir Baltijos Jūros šalių čempionato rezultatai
Penktadienis
U-17 Lietuva – Švedija 18-9 ( 2-3, 7-2, 5-2, 4-2 ) Įvarčiai: M. Jakimčikas 8, L. Baliulevičius 3,
K. Liktaravičius, A.Vasiliūnas, M. Makarov po 2, J. Galinok 1.
Danija – Suomija 12-8
U-15 Lietuva - Švedija 20-7 ( 3-1, 6-5, 6-0, 5-1 ) Įvarčiai: A. Ilekis ir L. Šičkus po 5, G. Daniūnas,
A. Zacharov ir Marius Vaišvila po 2, S. Marčiukaitis ir Martynas Vaišvila po 1.
Danija - Suomija 15-10
Šeštadienis
U-17
Suomija - Švedija 8-11
Danija - Lietuva 6-15 ( 0-3, 1-7, 2-4, 3-1)
Įvarčiai: M.Jakimčikas 9, J. Galinok ir A. Vasiliūnas po 2, L. Baliulevičius ir A. Armanavičius po 1.
U-15
Suomija – Švedija 10-19
Danija - Lietuva 10-14 ( 3-5, 5-5, 0-2, 2-2 ) Įvarčiai: G. Daniūnas 6,
A. Iliekis ir L. Šičkus po 4.
U-13
Lietuva -Švedija 8-5 ( 2-2, 1-0, 2-1, 3-2 ) Įvarčiai: K. Blaževič 4, S. Švabas 2, J. Jacikas ir
S. Virbalas po 1.
Danija - Suomija 7-6
U-17 Danija -Švedija Suomija - Lietuva
U-15 Danija - Švedija Suomija - Lietuva
U-13 Suomija –Švedija Danija - Lietuva
Sekmadienis
U-13 Danija - Švedija Suomija -Lietuva
U-15 Rungtynės dėl I vietos Rungtynės dėl III vietos
U-17 Rungtynės dėl III vietos
U-17 Rungtynės dėl I vietos
U-13 Rungtynės dėl I vietos Rungtynės dėl III vietos
Lietuvos rinktinių, vykstančių į Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionatą Švedijoje
2015.11.27-29
Galutinis sąrašas
U-13 Gim. Data
1. Simonas Virbalas 2002.05.17
2. Simonas Švabas 2002.08.23
3. Ignas Zabiela 2002.06.07
4. Rokas Lukša 2002.02.27
5. Maksim Mataitis 2002.01.19
6. Simonas Jarukaitis 2002.06.08
7. Deividas Belousovas 2003.04.22
8. Mantas Juozapavičius 2003.01.11
9. Karol Blaževič 2002.01.06
10 .Vilius Jacikas 2002.02.14
11. Redas Rastenis 2002.06.15
12. Dariuš Tomaševski 2002.06.20
13. Modestas Novikas 2003.07.03
14. Nerijus Papaurėlis treneris 1968.09.12
U-15
1. Gintaras Daniūnas 2000.04.26
2. Ernestas Pumputis 2001.02.12
3. Martynas Bareiša 2000.12.01
4. Justas Sokolovas 2000.03.26
5. Eimantas Pikalavičius 2001.05.21
6. Adomas Ilekys 2001.07.31
7. Marius Vaišvila 2001.08,27
8. Gvidas Zurza 2001.07.23
9. Martynas Vaišvila 2001.08.27
10. Samuelis Marčiukaitis 2000.05.18
11. Andrej Zacharov 2000.06.20
12. Laurynas Šičkus 2000.03.03
13. Dominykas Kerevičius 2000.07.14
14. Ignas Kižys 2001.11.28
15. Rimvydas Šimanskas treneris 1965.02.14
16. Tomas Vainikonis treneris 1978.12.10
U-17
1. Nikita Zacharov 1998.10.05
2. Marius Jakimčikas 1999.12.14
3. Kasparas Liktaravičius 1998.08.13
4. Arvydas Armanavičius 1998.12.21
5. Adomas Vasiliūnas 1999.11.19
6. Maksim Makarov 1999.11.30
7. Tomas Lavinski 1999.05.07
8. Povilas Reinotas 1999.07.26
9. Lukas Zienius 1999.12.27
10.Jurijus Galinok 1998.04.15
11.Martynas Acus 1999.01.01
12. Lukas Baliulevičius 1999.01.01
13.Rokas Stankevičius 1999.10.03
14. Tadeuš Pašuk treneris 1969.09.15
Teisėjai
Domas Vosylius teisėjas 1994.05.03
Povilas Sriubas teisėjas 1997.09.09
Tomas Kašėta teisėjas 1997.09.15