Patys jauniausi vandensvydžio čempionai ugdomi Vilniuje

Data: 
Ketvirtadienis, 2016, Birželis 2 - Penktadienis, 2016, Birželis 3
Elektrėnuose buvo surengtos varžybos jauniausiems Lietuvos vandensvydininkams. Varžybose rungtyniavo Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Elektrėnų sportininkai. U-12 čempionatą laimėjo trenerio Tadeuš Pašuk treniruojami Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai, nepralaimėję nė vienų rungtynių. Jie 21-2 sutriuškino Alytaus sporto ir rekreacijos centro vandensvydininkus, 16-1 Kauno Plaukimo mokyklos auklėtinius bei 15-5 Elektrėnų savivaldybės sporto centro vaikus, treniruojamus Liudo Putrimo ir Antono Sugoniak 15-5. 
Sidabro nedaliais pasipuošė Elektrėnų vandeniai 13-7 įveikę Alytų, bei 15-5 Kauną. Bronza atiteko trenerio Tomo Vainikonio auklėtiniams iš Alytaus, įveikusiems Kauno vaikus rezultatu 12-3. Ketvirti liko, pergalės skonio neparagavę, bet atkakliai kovoję, dėl kiekvieno kamuolio, trenerio Artūro Šimansko Kauno plaukimo mokyklos vandeniai..
Varžybos nors ir baigėsi, sostinės atstovų pergale dideliais rezultatais, tačiau vaikų azartas ir noras įmesti įvartį buvo didžiulis ir tai buvo malonu stebėti per visas varžybas. 
Varžybose teisėjavo patys geriausi Lietuvos teisėjai, tad mažiesiems vandeniams buvo smagu žaisti, kai jiems pedagogiškai ir aiškiai teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Nerijus Papaurėlis.
Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti Maksimas Voskresenskis iš Vilniaus, Dominykas Gervickas iš Elektrėnų, Matas Platukis iš Alytaus ir Mantvydas Steponavičius iš Kauno.
Šiomis varžybomis Lietuvos vandensvydžio federacija baigė pirmojo pusmečio varžybas. 
Sportininkai vasarą trenitruosis savo sporto mokyklų organizuojamose treniruočių stovyklose- kauniečiai bei alytiškiai vyks į Veisėjus, elektrėniškiai namuose rengs stovyklą su ukrainiečiais bei  vyks į Zarasui ir Ukrainą, o vilniečiai matyt tradiciškai vyks į Klaipėdos rajoną Šernus.
 
Nerijaus Papaurėlio nuotraukose Vilniaus MSC komanda nugalėtoja.
 
 
 
Renginio akimirkos
  • Čempionai Vilniaus MSC vandenyje
  • Geriausias turnyro žaidėjas Maksimas Voskresenskis iš Vilniaus
  • Teisėjų brigada
  • Bendra nuotrauka Vilniaus ir Elekktrėnų komandų