Vilniaus miesto sporto centro jaunųjų vandensvydininkų triumfas Alytaus baseine

Vilniaus miesto sporto centro komanda I vietos laimėtoja
 
Alytuje baigėsi Lietuvos vandensvydžio jaunių pirmenybės, kuriose dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro, Kauno plaukimo mokyklos, Alytaus Sporto ir rekreacijos centro bei Vilniaus „Baltic-Amadeus“ komandos.

Pirmąją varžybų dieną Vilniaus sporto centro jauniai, treniruojami Nerijaus Papaurėlio ir Tadeušo Pašuk nesunkiai įveikė savo bendraamžius Vilniaus „Baltic-Amadeus“ komandą rezultatu 18-5, o Kauno Plaukimo mokykla (treneris Artūras Šimanskas po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Alytaus Sporto ir rekreacijos centro (treneriai Artūras ir Tomas Vainikoniai) vandensvydininkus 9-8.

Vilniaus sporto centro ekipa sekančią dieną taipogi be vargo nugalėjo Alytaus SRC 16-10, o Kauno PM- Vilniaus „Baltic Amadeus“ rezultatu 15-8.

Lemiama diena buvo sekmadienis, kur sprendėsi, kurios komandos ir kokios spalvos medaliais pasidabins komandos.

Kovoje dėl trečios vietos rungėsi Alytaus SRC ir Vilniaus „Baltic-Amadeus“ . Pergalę rezultatu 17-1 šventė ir bronzos medaliais pasidabino varžybų šeimininkai alytiškiai, na o dėl aukso medalių aiškinosi Vilniaus miesto sporto centro ir Kauno Plaukimo mokyklos vandeniai. Atkaklios kovos žiūrovai neišvydo. Vilniečiai buvo žymiai pranašesni, tiek techniškai tiek taktiškai ir šventė pergalę rezultatu 18-5.

Geriausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti Marius Jakimčikas -Vilniaus miesto sporto centras, Kristis Sirjotavičius -Kauno Plaukimo mokykla, Lukas Baliulevičius -Alytaus SRC ir Maksim Makarov -Vilniaus „Baltic Amadeus“.

  1. Vilniaus miesto sporto centras 6 tšk.
  2. Kauno Plaukimo mokykla 4 tašk.
  3. Alytaus Sporto ir rekreacijos centras 2 tašk.
  4. Vilniaus „Baltic Amadeus“ 0 tašk.

Šiomis varžybomis prasidėjo rudens-žiemos sezonas. Jau po savaitės Vilniuje startuos Tarptautinis jaunių turnyras bei jaunių rinktinės dalyvavimas turnyre Lenkijoje, po to Elektrėnuose vyks LSD „Žalgiris“ taurės varžybos, po jų seks Tarptautinis rinktinių turnyras Rimanto Tonkūno taurei laimėti, į kurį atvyks Ukrainos, Baltarusijos, Moldovos bei Lietuvos nacionalinės rinktinės. Jaunimas lapkričio pabaigoje išvyks į Daniją, dalyvauti Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionate, o suaugę dalyvaus Atvirame Baltarusijos čempionate Minske. Sezoną vainikuos gruodžio mėnesį Kaune vykdomos vaikų čempionato varžybos.

Taigi varžybų apstu ir darbo daug, tiek treneriams, tiek federacijai.

LIETUVOS VANDENSVYDŽIO SPORTO FEDERACIJA

Geriausias čempionato žaidėjas Marius Jakimčikas (Vilniaus sp. centras)

Čempionato bronzos medalių laimėtojai Alytaus SRC komanda